گروه: اقتصادی
شماره روزنامه:3166
تاریخ :1398/01/28 ساعت 09:20:12
تعداد بازدید: 73
در همايش سرمايه گذاري صورت گرفت: معرفي ظرفيت هاي دانش بنيان هرمزگان
email pdf word plus minus reset color
رئيس پارک علم و فناوري هرمزگان در پنل طرح هاي دانش بنيان همايش فرصت هاي سرمايه گذاري استان هرمزگان، ظرفيت هاي پارک علم و فناوري را براي سرمايه گذاران تشريح کرد.

عکس اصلی خبر

علي فتي در اين جلسه با اشاره به تلاش هاي صورت گرفته در راستاي توليد محصولات فناورانه و دانش بينان گفت: شرکت هاي موفق زيادي در پارک علم و فناوري هرمزگان مشغول به کار هستند که با حمايت مجموعه دولت روي برج فناوري کار مي کنيم که در کشور بي نظير است و و جذابيت هاي زيادي دارد. وي بيان داشت: در برج فناوري محل استقرار شرکت هاي دانش بنيان و فناوران در نظر گرفته ايم که در کنار آن شتاب دهنده ها نيز فعاليت خواهند کرد. فتي ابراز اميدواري کرد، برج فناوري طي ماه هاي آينده افتتاح تا پذيراي شرکت هاي دانش بينان باشد. وي ادامه داد، شرکت هايي که کارهاي بزرگتري انجام مي دهند در تلاشيم با همکاري دانشگاه هرمزگان در وسعت 30 هکتار زميني که در حال آماده سازي آن هستيم تو فضاي دانشگاه مستقر کنيم چرا که حسن همجواري با دانشگاه و ارتباط با اعضاي هيات علمي مي تواند نتيجه و خروجي خوبي براي پارک فناوري داشته باشد از اين رو وزارت علوم تصميم گرفته که پارک فناوري در دل دانشگاه ايجاد شود و در کنار دانشگاه فعاليتکند.

رئيس پارک علم و فناوري هرمزگان با قدرداني از مجموعه دولت گفت: در بودجه98 اتفاق بزرگي افتاد که در پي آن بودجه پارک ها 75 درصد رشد داشته است.

وي ادامه داد، پارک هرمزگان با رشد 89 درصد رتبه پنجم بودجه را به خود اختصاص داده است. سال آينده نيز شش ميليارد و 600 ميلبون تومان اعتبار پارک خواهد بود که حاضريم 50 درصد بودجه ها را با بهره 4 درصد و تنفس دو ساله در اختيار شرکت ها قرار دهيم. فتي در اين جلسه همچنين به فعاليت شرکت هاي دانش بنيان اشاره کرد و گفت: عمده فعاليت در حوزه دريايي است و به دليل همجواري دريا فعاليت هاي خوبي صورت گرفته است.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اقتصادی
شماره روزنامه: 3166
تاریخ :1398/01/28 ساعت 09:20:12
تعداد بازدید: 73
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی