گروه: سیاسی
شماره روزنامه:3224
تاریخ :1398/05/14 ساعت 09:19:46
تعداد بازدید: 585
کدام تدبير؛ کدام اميد
email pdf word plus minus reset color
تصميم اخير استاندار هرمزگان در تغيير معاونت سياسي فرمانداري شهرستان پارسيان موجب ايجاد نگراني در ميان مردم شهرستان پارسيان شده است.

عکس اصلی خبر

سوال اساسي اين است که در مورد شهرستاني که طي ساليان اخير بر سر موضوع انتزاع  در اصطکاک با همسايه شمالي خود شهرستان لامرد استان فارس به سر برده است چرا اکنون بايد شاهد حضور کسي در معاونت سياسي فرمانداري باشد که پيش از اين سمت شهردار شهر خوزي شهرستان لامرد را داشته است.

ضمن آنکه چندي پيش شخصي را نيز به سمت بخشدار مرکزي شهرستان گماردند که او نيز اصالتا از شهرستان شمالي و فارسي است.

معاونت سياسي پيشين فرمانداري از نيروهاي بومي و داراي مقبوليت اجتماعي بود و با همراهي و همکاري دو فرماندار پيشين توانسته بود فضاي منطقه را به دور از تنش و آرام نگه دارد.

شايسته بود اگر قصد بر جابه جايي ايشان بود يکي از نيروهاي بومي شهرستان يا استان جايگزين مي شد.

در شرايطي که مردم در شرايط سخت اقتصادي به سر مي برند و تحريم هاي ناجوانمردانه دشمنان نظام را متحمل مي شوند شايسته نيست با چنين تصميمات خلق الساعه اي بدون بررسي پيامدهاي اجتماعي آن فضاي ياس و نااميدي ايجاد کرد.

استاندار محترم جناب آقاي همتي و معاون سياسي و امنيتي ايشان جناب آقاي ميرزاد خود منتصب دولت تدبير و اميد هستند. اکنون تصميمي گرفته اند که نسبتي با هيچ تدبير و اميدي ندارد.

از سويي سکوت نمايندگان استان و به خصوص نماينده غرب استان آقاي شريفي سوال برانگيز است. آيا اين اتفاقات با هماهنگي آنها انجام گرفته است؟ در صورتيکه که جواب مثبت است چگونه مي خواهند مردم را توجيه کنند و در صورتيکه پاسخ منفي است چرا هيچ اعتراض و فريادي از آنها بلند نمي شود؟ لطفا به مردم پاسخ دهيد.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: سیاسی
شماره روزنامه: 3224
تاریخ :1398/05/14 ساعت 09:19:46
تعداد بازدید: 585
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی