گروه: سیاسی
شماره روزنامه:3162
تاریخ :1397/12/27 ساعت 09:18:08
تعداد بازدید: 1462
با همه توان جلوي صيد ترال در خليجفارس را ميگيريم
email pdf word plus minus reset color
فرمانده منطقه يکم نيروي دريايي سپاه گفت: نبايد در خليج فارس صيد ترال انجام شود و کشتيهاي مربوط بايد براي انجام اين کار به درياهاي دور بروند، ما با همه توان ورود خواهيم کرد، جلوي صيد ترال را خواهيم گرفت و روي اين موضوع پافشاري خواهيم کرد.

عکس اصلی خبر

سرهنگ عباس غلامشاهي در گفتوگو با ايسنا، در خصوص ورود نيروي دريايي سپاه به مسئله صيد ترال در خليجفارس اظهار کرد: نيروي دريايي سپاه پاسداران انقلاب اسلامي در جهت تکليف و مأموريت انقلابي که در حفظ منافع مردم و نظام مقدس اسلامي دارد در همه عرصهها خصوصاً در دريا ورود ميکند.

وي ادامه داد: اخيراً به جهت تغييراتي که در وضعيت معيشت مردم به وجود آمده و موجب گلايهمندي آنان از وضع صيد و صيادي شده، نيروي دريايي سپاه به اين امر يعني صيد ترال که صيد مضري براي زيست دريايي و آبزيان و صيادان است ورود کرده است.

فرمانده منطقه يکم نيروي دريايي سپاه با بيان اينکه ما اعتقاد داريم نبايد در خليجفارس صيد ترال انجام شود و کشتيهاي مربوط بايد براي انجام اين کار به درياهاي دور بروند، افزود: ما با همه توان ورود خواهيم کرد، جلوي صيد ترال را خواهيم گرفت و روي اين موضوع پافشاري خواهيم کرد.

سرهنگ غلامشاهي با اشاره به اينکه اميدواريم بتوانيم تا جايي که منافع ملت خصوصاً ساحلنشينان و صيادان بومي و محلي ساحلي را تأمين کنيم به اين کار ادامه دهيم، تصريح کرد: از زماني که نيروي دريايي سپاه انقلاب اسلامي به اين مسئله ورود کرده مقدار صيد ترال بسيار کاهش يافته است مردم و حتي مسئولين پيامهاي تشکر خود را به نيروي دريايي سپاه و سردار تنگسيري، فرمانده نيروي دريايي سپاه ميرسانند.

وي ادامه داد: ما مکلف هستيم از منافع مردم و منافع ملي حراست کنيم تا مردم که صاحب اصلي نظام هستند بتوانند از مواهب دريا و ساحل استفاده کرده و رزق و روزي خود را به دست آورند؛ ما نيز به رضايت مردم و منافع ملي احترام گذاشته و اين کار را ادامه خواهيم داد.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: سیاسی
شماره روزنامه: 3162
تاریخ :1397/12/27 ساعت 09:18:08
تعداد بازدید: 1462
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی