گروه: ورزشی
شماره روزنامه:3166
تاریخ :1398/01/28 ساعت 09:32:43
تعداد بازدید: 373
وحدت هنگويه قهرمان جام بيست وهشتم فرامرزان
email pdf word plus minus reset color
تيم فوتبال وحدت هنگويه با برتري مقابل اتحاد کمشک مقام قهرماني را از آن خود کرد.

عکس اصلی خبر

گروه ورزش

در ديدار پاياني بيست و هشتمين دوره مسابقات فوتبال جام فرمرزان به ميزباني هنگويه تيم وحدت اين شهر توانست با نتيجه 2 بر 1 اتحاد کمشک را از پيش رو بردارد و عنوان قهرماني را به خود اختصاص دهد ضمن اين که کاپ اخلاق نيز به طوفان کوخرد وستاره جنوب فرامرزان اهدا شد.

شايان گفتن است ؛ از سوي کميته فني مسابقات فاروق حميراني از ستاره جنوب فرامرزان به عنوان بازيکن اخلاق ؛ احمد احمدي از وحدت هنگويه بهترين دروازبان ؛ يعقوب باشنده از آرش ايلود ؛ محمد محمدپور از اتحاد کمشک و حسن ياراد از ستارگان کنار سياه مشترکا با زدن 6 گل آقاي گل مسابقات معرفي شدند و محمد رخ از وحدت هنگويه به عنوان بهترين بازيکن جام معرفي شد.

گفتني است ؛ مراسم پاياني اين مسابقات با حضور فرماندار شهرستان بستک ،رئيس اداره ورزش وجوانان و رئيس هيات فوتبال شهرستان بستک برگزار شد ضمنا اين مسابقات با حضور 24 تيم در 8 گروه سه تيمي از اواخر اسفند ماه 97 برگزار و تا 21 فروردين 98 ادامه داشت.up email pdf word plus minus reset color
گروه: ورزشی
شماره روزنامه: 3166
تاریخ :1398/01/28 ساعت 09:32:43
تعداد بازدید: 373
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی