گروه: ورزشی
شماره روزنامه:3102
تاریخ :1397/09/26 ساعت 09:33:57
تعداد بازدید: 244
پنجمين دوره کورس سوارکاري استان هرمزگان در بندر لنگه
email pdf word plus minus reset color
پنجمين دوره کورس سوارکاري استان و دومين دوره کورس بندرلنگه به ميزباني شهرستان بندرلنگه در ( روستاي بندرمعلم ) برگزار شد.

عکس اصلی خبر

شهناز خوش - نداي هرمزگان

پنجمين دوره کورس سوارکاري استان و دومين دوره کورس بندرلنگه به ميزباني شهرستان بندرلنگه در (روستاي بندرمعلم) با 19  راس اسب از شهرستان هاي بندرعباس ، بندرلنگه ، بندرکنگ ، لار و لامرد در سه گروه (گروه يک و دو با 6 راس اسب و گروه سه با 7 راس اسب) با هم به رقابت پرداختندکه از گروه يک و دو نفرات اول و دوم راهي مرحله پاياني شدند و در گروه سوم نيز نفرات اول تا سوم به فينال راه يافتند.

قابل ذکر است ؛ در فينال اين دوره از مسابقات 7 راس اسب با هم به رقابت پرداختند که نفرات برتر به شرح ذيل مي باشد: اسب نادرشاه به مالکيت احمد صنعتي و سوارکاري احمد فيروزي از شهرستان بندرلنگه مقام نخست را کسب کرد. اسب رسام با مالکيت مرتضي زارعي و سوارکاري عليرضا حيدر نژاد از شهرستان بندرلنگه مقام دوم را    از آن خود کرد.  اسب سالارخان با مالکيت حسن ياري و سوارکاري اميد ياري از شهرستان بندرلنگه نيز در جاي سوم قرار گرفت. گفتني است ؛ در پايان به نفرات برتر اين دوره حکم و جايزه نقدي و تنديس اهدا گرديد. حسين روحي نايب رئيس و دبير هيئت سوارکاري استان هرمزگان در حاشيه برگزاري اين مسابقات افزود: اين دوره از مسابقات با حضور پر شور مردم روستاي بندر معلم برگزار گرديد ضمن اين که جا دارد از رييس اداره ورزش و جوانان شهرستان بندرلنگه و سرپرست هيئت سوار کاري اين شهرستان آقاي بحر پيما و کليه دست اندرکاران که جهت برگزاري اين مسابقات زحماتي را متحمل شدند تشکر ويژه اي مي نماييم. ضمنا به قيد قرعه به پنج نفر  از تماشاچيان هر کدام مبلغ 3،000،000  ريال جايزه نقدي اهدا گرديد.up email pdf word plus minus reset color
گروه: ورزشی
شماره روزنامه: 3102
تاریخ :1397/09/26 ساعت 09:33:57
تعداد بازدید: 244
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی