گروه: ورزشی
شماره روزنامه:3166
تاریخ :1398/01/28 ساعت 09:32:04
تعداد بازدید: 325
زاهدي: آذرخش ؛ يادم تو رو فراموش
email pdf word plus minus reset color
به گزارش پايگاه جامع خبري فوتسال 2020، موسي زاهدي سرپرست تيم فوتسال آذرخش بندرعباس در خصوص آخرين وضعيت اين تيم در مصاحبه اي به خبرنگار ما گفت: نمي دانم بايد گلايه و شکوائيه به کدام مرجع پاسخگو در استان هرمزگان در خصوص عدم مطالبات کادرفني و بازيکنان از سال هاي 96 و 97 ببريم، نمي دانيم اين وعده و وعيدهاي ابتداي فصل گره اش به دستان چه شخصي باز مي شود.

عکس اصلی خبر

گروه ورزش

ديگر نشستن ها و انتظار کشيدن ها در راهروهاي اين سازمان و آن سازمان ، نهاد ها و شرکت ها خسته شده ايم. آبدارچي اين سازمان ها و نهادها دلش به حالمان مي سوزد استکان چاي جهت رفع خستگي دستمان مي دهد و به طعنه مي گويند جوينده يابنده هست والا يکسال هست که فقط وعده و وعيد اين هفته و آن هفته را شنيده ايم.

سرپرست آدرخش در ادامه گفت : نود درصد تيم آذرخش بومي است کسي از مديران بومي دلش به حال اين تيم نمي سوزد! تيمي با مبلغ ناچيز طي يک فصل اداره شده اين طرز برخورد با آن نيست واقعا با ورزش اول استان نبايد چنين برخورد تبعيض و قهرآميز شود. اگر استان ندار بود داستان فرق مي کرد الحمدالله کشور از استان ما بهره مي برد، ولي نمي دانم گير کجاست که براي ورزش استان پولي هزينه نمي شود ما مانديم اين پول ها را کجا هزينه  مي کنند ؛ ياد اين متن طنز آميز مي افتم که داستان آذرخش شده يادم تو رو فراموش..

زاهدي افزود: واقعا بسي تاسف است در استان هرمزگان کسي هم و غمي و اراده اي براي حل مشکل باشگاه آذرخش ندارد آقايان مسوول به داد آذرخش برسيد. هر روز طرفداران بي شماري به بنده از طريق پيام يا تماس تلفني از وضعيت تيم در سالجاري پرس و جو مي نمايند من به اين هوادران چه جوابي بدهم. لااقل اگر به فکر تيم نيستيد حداقل تنها دلخوشي آخر هفته مردم استان هرمزگان را خراب نکنيد خودتان بيايد شفاف و صادقانه به مردم و هوا داران  آخرين تصميمات و تدابير خود را بگوييد.

وي هم چنين گفت : شخصيتي هايي در پشت پرده و با اهداف سياسي و انتخاباتي در حال تکاپو هستند که مي خواهند سکان هدايت تيم آذرخش را به دست بگيرند و مانند ديگر رشته هاي ورزشي استان که اين چنين افرادي وارد گود شدند و تيم ها را به نابودي کشاندند . به اين افراد توصيه مي کنم ورزش قداست و ارزش دارد پورياي ولي و جهان پهلوان تختي در عرصه ورزش استخوان خورد کردند و تيم آذرخش تيم مردمي و فوتسالي هست و بايد گفت آقاي مسوول سياسي اگر دستت مي رسد فقط مشکل اين تيم را حل نماييد نه اهداف و اعتقاد سياسي و انتخاباتي خود را.

وي در پايان گفت : طبق آمار و اخبار واصله از تيم هاي مس سونگون ورزقان و گيتي پسند اصفهان و برخي تيم هاي ديگر در حال تدارک و قرارداد بستن براي فصل 98 ليگ برتر فوتسال هستند و ما در حال التماس پشت در اين اتاق و آن اتاق ، اين مسوول و آن مسوول براي وقت ملاقات!!up email pdf word plus minus reset color
گروه: ورزشی
شماره روزنامه: 3166
تاریخ :1398/01/28 ساعت 09:32:04
تعداد بازدید: 325
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی